خانه رویدادهای خبری داخلی اجرای یکی از مصادیق بارز مانع‌زدایی از تولید در سال ۱۴۰۰
اجرای یکی از مصادیق بارز مانع‌زدایی از تولید در سال ۱۴۰۰
0

اجرای یکی از مصادیق بارز مانع‌زدایی از تولید در سال ۱۴۰۰


در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تشریح شد

اجرای یکی از مصادیق بارز مانع‌زدایی از تولید در سال ۱۴۰۰

۱۷ فروردین

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، دویست و پانزدهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه‌شنبه مورخ هفدهم فروردین‌ماه به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد.
رئیس‌جمهور در این جلسه با بیان اینکه حمایت از معیشت مردم همواره اولویت دولت تدبیر و امید بوده است، گفت: دولت در سال ۱۳۹۹ طرح‌های حمایتی مختلفی را اجرا کرد و در بودجه سال ۱۴۰۰ نیز منابع قابل‌توجهی برای این امر اختصاص یافته است.
رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دولت در آستانه ماه مبارک رمضان برای گروه‌های آسیب‌پذیر بسته معیشتی تدارک دیده است، افزود: این کمک‌ها تداوم خواهد یافت تا دولت در برابر تکانه‌های اقتصادی یاری‌گر مردم باشد و مردم عزیز، بالأخص اقشار آسیب‌پذیر اطمینان خاطر داشته باشند که دولت هیچ‌گاه آن‌ها را فراموش نکرده و نخواهد کرد.
در ادامه این جلسه طرح پیشنهادی «سامانه الکترونیکی نظام بانکی کشور در زمینه کارت اعتباری» مورد بررسی قرار گرفت. رئیس‌جمهور با قدردانی از اقدامات انجام شده در طول یک سال گذشته برای آماده‌سازی بستر ارائه تسهیلات بانکی با استفاده از کارت اعتباری، گفت: بی‌شک الگوی تسهیلات‌دهی نظام بانکی کشور نیز تغییر می‌کند که امید است با آماده‌سازی سامانه امضای دیجیتال در نظام بانکی، گام جدیدی در راستای رونق بازار، افزایش تولید و راهبرد کلی ساماندهی نظام الکترونیک کشور توسط نظام بانکی برداشته شود.
روحانی افزود: با اجرای این طرح، گشایش مهمی برای تولیدکنندگان در زنجیره تأمین صورت خواهد گرفت و هزینه تأمین مالی برای تولید، کاهش قابل‌توجهی خواهد یافت که یکی از مصادیق بارز مانع‌زدایی از تولید در آغاز سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *