خانه آرشیو ماهنامه انتشار شماره ۱۷۲-۱۷۱ «ماهنامه بورس»
انتشار شماره ۱۷۲-۱۷۱ «ماهنامه بورس»

انتشار شماره ۱۷۲-۱۷۱ «ماهنامه بورس»


تازه‌ترین شماره «ماهنامه بورس»، ویژه مهر و آبان ماه ۱۳۹۸، با محوریت معرفی «سهام ممتاز» منتشر شد.

دکتر مهران محمدی، سردبیر «ماهنامه بورس»، ضمن اعلام این خبر افزود: در شماره ۱۷۱ و ۱۷۲ ماهنامه بورس که سرمقاله آن با عنوان «ساختار سهام دوگانه با حق رأی اهرمی» به قلم دکتر علی صحرائی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران، به رشته تحریر در آمده است، در قالب مصاحبه و انتشار مقالات علمی، به معرفی مصوبه جدید سازمان بورس و اوراق بهادار با عنوان «سهام ممتاز» پرداخته شده است.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند مشروح گفتگوی اختصاصی هیئت تحریریه ماهنامه بورس با سید محمد علیزاده، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین محمدامین قهرمانی مدیر پذیرش بورس اوراق بهادار تهران را در بخش «پرونده ویژه» مطالعه نمایند. ضمن اینکه در مقاله‌ای با عنوان «ساختار سهام دوگانه، راهکاری برای افزایش نقدشوندگی» که به قلم سردبیر ماهنامه بورس در این بخش منتشر شده است، جزئیات بیشتری برای مطالعه علاقه‌مندان ارائه شده است.

وی با اشاره به انتشار گزارش‌های آماری ازجمله «خلاصه عملکرد معاملات بورس تهران» و «عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری» گفت: تازه‌ترین پیش‌بینی تحلیل‌گران از سود شرکت‌های بورسی نیز که توسط بیش از ۶۰ نفر از صاحب‌نظران بازار سرمایه تهیه و جمع‌آوری شده است، در بخش «چشم‌انداز سود شرکت‌های بورسی» به چاپ رسیده است.

سردبیر «ماهنامه بورس» در ادامه افزود: در بخش مقالات علمی و آموزشی نیز مقالاتی با محور «گواهی جایزه»، «تعالی سازمانی»، «نگه داشت نیرو در کارگزاری‌های بورس» و «آموزش و ارتقای سواد مالی کودکان» منتشر شده است.

گفتنی است، «ماهنامه بورس» با بیش از ۲۲ سال سابقه انتشار به‌عنوان نخستین رسانه تخصصی بازار سرمایه کشور، با صاحب‌امتیازی «بورس تهران» به‌طور ویژه به بازتاب تازه‌ترین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های بورس تهران در عرصه‌های داخلی و جهانی می‌پردازد. مخاطبان محترم می‌توانند برای ارائه هرگونه اظهارنظر می‌توانند با تحریریه ماهنامه با شماره تلفن ۲۶۷۴۱۱۵۱ داخلی ۵۴۶ و ۵۴۷ یا آدرس ایمیل mahnamehbourse@gmail.com ارتباط داشته باشند.

علاقه‌مندان برای مشاهده نسخه الکترونیکی به آدرس اینترنتیtsemag.ir مراجعه کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *