خانه رویدادهای خبری داخلی ثبات و آرامش در اقتصاد و اطمینان نسبت به آینده اصلی‌ترین سیاست دولت است
ثبات و آرامش در اقتصاد و اطمینان نسبت به آینده اصلی‌ترین سیاست دولت است

ثبات و آرامش در اقتصاد و اطمینان نسبت به آینده اصلی‌ترین سیاست دولت است


رئیس‌جمهور اعلام کرد
ثبات و آرامش در اقتصاد و اطمینان نسبت به آینده اصلی‌ترین سیاست دولت است

۲۶ مرداد

رئیس‌جمهور گفت: عرضه‌های متنوع، سودآور و مطمئن از دارایی‌های دولتی و عمومی در بورس طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته بانظم و استمرار تداوم خواهد یافت و نباید در این موضوع هیچ کندی و تعللی صورت بگیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، حجت‌الاسلام حسن روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، اصلی‌ترین سیاست دولت را ایجاد آرامش در اقتصاد و همچنین ثبات در تصمیمات و سیاست‌ها و نبود ابهام و نگرانی نسبت به آینده اقتصاد کشور دانست و تأکید کرد: ایجاد فضایی مطمئن، آرام و باثبات و دادن اطمینان خاطر به مردم نسبت به آینده اقتصاد کشور همواره مورد تأکید و توجه دولت بوده است.
روحانی خاطرنشان کرد: دولت اجازه نداد که بدخواهان ایران به اهداف خود در آسیب زدن به اقتصاد کشور دست یابند اگرچه ممکن است در این جنگ شدید اقتصادی، کندی‌هایی در تحقق اهداف و روند اجرای برنامه‌های دولت ایجاد شده باشد.
رئیس‌جمهور با تأکید بر لزوم فراهم کردن زمینه افزایش مشارکت مردم در اقتصاد و کمک به جهش تولید، تقویت بازار سرمایه را ازجمله راه‌های تحقق این هدف برشمرد و افزود: بازار سرمایه ظرفیت قابل‌توجهی برای هدایت نقدینگی جامعه به سمت تولید و افزایش سرمایه‌گذاری و اشتغال دارد.
رئیس‌جمهور گفت: کارشناسان بازار سرمایه نوسانات تصحیح‌کننده در بورس را امری عادی و طبیعی می‌دانند اما درعین‌حال باید از ناهماهنگی در اظهارنظرها و اقدامات اجتناب شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *