خانه رویدادهای خبری داخلی پیام نوروزی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران
پیام نوروزی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران
0

پیام نوروزی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران


۱ فروردین

«سال ۱۴۰۰ را در حالی آغاز می‌کنیم که با ولادت حضرت قائم (عجل الله تعالی فرجه) مقارن شده است، تبرک سال جدید به نام این امام همام را به فال نیک می‌گیریم و از درگاه ربوبیت باری‌تعالی برای ملت شریف ایران موفقیت‌های روزافزون مسألت داریم. حلول سال نو و بهار شگفت‌انگیز که نوید شکوفایی و امید در عرصه‌های مختلف زندگی است را به همه مردم ایران به‌ویژه فعالان بازار سرمایه تبریک گفته و سالی سرشار از برکت و سلامتی را از درگاه خداوند متعال برای همگان خواستار هستم.بهار فصل رویش است؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی‌اش می‌داریم و شروعی تازه از زندگی‌مان را با آن آغاز می‌کنیم. رسیدن سال نو همیشه نویدبخش افکار نو، کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است؛ آینده‌ای که همه امیدواریم (و باید) بهتر از گذشته باشد.
خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایت او، علی‌رغم وجود فراز و نشیب‌های موجود در سال ۹۹، بورس تهران توانست با توجه به شعار «جهش تولید»، نقدینگی جامعه را به‌سوی بخش تولید هدایت کرده و در راستای ارتقای بازاری شفاف، کارآمد و بهره‌مند از ابزارهای نوین مالی، گام بردارد.سال ۱۳۹۹ یک سال استثنایی ‌در بازار سرمایه بود و بورس تهران با استقبال عمومی آحاد مردم روبرو شد که فرصت بی‌نظیری به شمار می‌رود. امید است در سالی که در پیش رو داریم با بهره بردن از این فرصت در راستای دستیابی به چشم‌انداز حفظ و ارتقای جایگاه برتر بازار سرمایه در اقتصاد کلان، رضایتمندی ذینفعان فراهم آید.
اکنون‌که به آستانه سال ۱۴۰۰ قدم نهاده‌ایم، فرصت را مغتنم شمرده و ضـمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های همکارانم، حلول سال نو و عید باستانی نوروز را به همه مردم عزیز، سهامداران گران‌قدر، همکاران و خانواده ارجمندشان تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو دارم.»

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *