خانه آرشیو انتشار شماره ۱۷۸ «ماهنامه بورس»
انتشار شماره ۱۷۸ «ماهنامه بورس»
0

انتشار شماره ۱۷۸ «ماهنامه بورس»


«ماهنامه بورس» با تمرکز بر «سهام عدالت» منتشر شد

بر اساس این گزارش، در شماره ۱۷۸ ماهنامه بورس که ویژه اردیبهشت ۹۹ منتشر شده است، ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته در حوزه سهام عدالت، به بررسی چشم‌انداز و برنامه‌های بازار سرمایه در این بخش پرداخته شده است.

دکتر مهران محمدی، سردبیر «ماهنامه بورس»، ضمن اشاره به چاپ مطالبی همچون ابلاغیه مقام معظم رهبری و سرمقاله این شماره با موضوع «سهام عدالت»، در خصوص پرونده اختصاصی این شماره از «ماهنامه بورس» نیز گفت: در این بخش مشروح گفتگو با دکتر قالیباف اصل رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با محور سهام عدالت منتشر شده است.

وی با اشاره به اینکه در این گفتگو همچنین عملکرد بازار سرمایه و برنامه‌های سازمان بورس و اوراق بهادار در سال ۹۹ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است گفت: در این شماره در بخش «رودررو» با حامد سلطانی نژاد، مدیرعامل بورس کالای ایران، حبیب رضا حدادی، مدیرعامل تأمین سرمایه امید و مهدی ناسوتی فر مدیرعامل گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما گفتگو شده است.

وی افزود: در بخش مقالات علمی، پژوهشی و مروری نیز همانند قبل در این شماره با موضوعاتی نظیر «معرفی کارت هدیه اوراق بهادار در بازار سرمایه» و «فقر و آثار آن بر تصمیمات اقتصادی» منتشر شده است ضمن آنکه ادامه سلسله مقالات مطالب «مطالعه رفتار سرمایه‌گذاران»، «تاریخچه بورس»، «آشنایی با سرمایه‌گذاری در سهام» و «نوبل مالی» نیز به چاپ رسیده است.

به گفته وی در این بخش همچنین گزارشی جامع از عملکرد بورس اوراق بهادار تهران در سال ۹۸ به قلم حسن کریمی کارشناس واحد روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس اوراق بهادار تهران منتشر شده است.

وی در خصوص گزارش‌های آماری مربوط به عملکرد بورس اوراق بهادار تهران نیز گفت: در بخش «خلاصه عملکرد بورس»، مطالب مربوطه همچون «آمار معاملات بورس تهران در اردیبهشت ۹۹» تهیه‌شده توسط کارشناسان واحد بازار بورس اوراق بهادار تهران و «عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری» تهیه‌شده توسط شرکت «مشاوره و پردازش اطلاعات مالی پارت» و «چشم‌انداز سود ناشران بورسی» که توسط دو شرکت «پردازش اطلاعات مالی مبنا» و شرکت «مشاور سرمایه‌گذاری پرتو آفتاب کیان» منتشر می‌شود قابل‌مشاهده است.

گفتنی است، «ماهنامه بورس» با بیش از ۲۲ سال سابقه انتشار به‌عنوان نخستین رسانه تخصصی بازار سرمایه کشور، با صاحب‌امتیازی «بورس اوراق بهادار تهران» به‌طور ویژه به بازتاب تازه‌ترین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های بورس تهران در عرصه‌های داخلی و جهانی می‌پردازد.

 مخاطبان محترم می‌توانند برای ارائه هرگونه اظهارنظر با تحریریه ماهنامه با شماره تلفن ۲۶۷۴۱۱۵۱ داخلی ۵۴۶ و ۵۴۷ یا آدرس ایمیل mahnamehbourse@gmail.com ارتباط داشته باشند.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *