خانه گپ‌و‌گفت معرفی فعالان بازار سرمایه معرفی تالارها حضور بورس هرمزگان در نمایشگاه بین االمللی«فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان»
حضور بورس هرمزگان در نمایشگاه بین االمللی«فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان»
0

حضور بورس هرمزگان در نمایشگاه بین االمللی«فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان»


«همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری هرمزگان» با حضور جمعی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در روز‌های ۲۶ و ۲۷ فروردین امسال در بندرعباس برگزار شد.

در این همایش، فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان در بخش‌های مختلف همچون کشاورزی و شیلات، صنعت، معدن و تجارت، انرژی، آب، حمل‌و‌نقل، گردشگری وتامین مالی و … در قالب سخنرانی، کتابچه، بروشور و فیلم به سرمایه‌گذاران معرفی شد.

مدیران برخی بنگاه‌های بزرگ و موفق تولیدی کشور، بنگاه‌های تامین مالی و سرمایه‌گذاری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، بانک‌ها و بیمه‌ها، سرمایه‌گذاران خارجی و سرمایه‌گذاران موفق در کشور در این همایش حضور داشتند. بورس منطقه‌ای استان هرمزگان نیز در این همایش و نمایشگاه دایر، حضوری فعال داشت و با ارائه کتاب و بروشور از سرمایه‌گذاران استقبال کرد. لازم به توضیح است علاوه بر سرمایه‌گذاران داخلی چندین سرمایه‌گذار خارجی از افریقای جنوبی و چین از غرفه بازدید نمودند و بروشور و کتابچه‌های بین‌المللی بورس در اختیار آن‌ها قرار گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *